Chci vlastní terasu Twinson

Naše produkty

Twinson MAJESTIC MASSIVE PRO

Naše terasy z patentovaného dřevoplastového kompozitního materiálu Twinson jsou alternativou k dřevěným terasám, která není náročná na údržbu a vyniká dlouhou životností.

Pro snazší údržbu je na povrch prken Majestic Massive Pro dodatečně nanesena ještě polymerová ochranná vrstva. Díky této úpravě je povrch extrémně odolný vůči skvrnám a poškrábání. Čištění je pak mimořádně jednoduché a roztažnost materiálu velmi nízká. Pokud se u terasových palubek nechcete vzdát ušlechtilého vzhledu dřeva, potom je tou správnou volbou pro vás právě Majestic Massive Pro. Prkna s velmi autentickým charakterem tvrdého dřeva jsou ideální pro všechny terasy a balkony, obzvláště pro zastřešené plochy a zimní zahrady. Díky certifikací požární odolnosti BROOF (t1), je možné používat tato prkna na střechách i v nouzových východech.

Pro terasová prkna Majestic Massive Pro je možné využít jedinečnou technologii Twinson Click. která výrazně šetří čas při montáži. Bez jediného šroubu se dokáže přizpůsobit prakticky jakémukoli tvaru nebo designu terasy. Spodní konstrukce terasy se stavitelnými terči a nosnými hliníkovými profily v kombinaci s terasovými prkny Twinson a patentovaným klikacím systémem umožňují jednoduchou a rychlou montáž.

Terasy Majestic Massive Pro
271 Dub Antik 271 Dub antik
519 Dub Rustikální 519 Dub Rustikální
270 Dub Kouřový 270 Dub Kouřový
520 Dub Horský 520 Dub Horský