Chci vlastní terasu Twinson

Chci vlastní terasu Twinson

Od 1 290 Kč/m2 desky (bez DPH)

Chcete se o našich produktech dozvědět vice? Nebo chcete zjistit vice informací včetně předběžné kalkulace pro vaši terasu? Stačí vyplnit krátký formulář a my se vám ozveme.

Zaškrtnutím níže uvedeného pole uděluji obchodní společnosti Deceuninck, spol. s r.o., IČ: 49445553, sídlem: Tuřanka 1519/115a, Slatina, 627 00 Brno, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně v oddíle C vložce 12279, souhlas se zpracováním mých osobních údajů uvedených v rámci mnou vyplněného registračního formuláře, a to v rozsahu jméno, příjmení, titul, město, PSČ, telefon, e-mail, a to pro účely zprostředkování nabízení obchodu a služeb. V případě neposkytnutí souhlasu ke zpracování osobních údajů nebude bohužel možné vyřídit Váš požadavek týkající se zprostředkování vhodné nabídky, neboť zpracování osobních údajů a jejich předání poskytovateli poptávaného plněn je pro splnění daného účelu nezbytné.

Detail projektu

Znáte detail ohledně vaší realizace a chtěli byste získat nezávislou cenovou nabídku? Při vyplnění upřesňujících informací Vás budeme schopni kontaktovat s cenovou nabídkou.

x
Max. velikost souboru je 10 MB